Darmowa dostawa od 199,00 zł

Wzmacniacze gitarowe Stomp-Head - sprzęt, który zmieścisz na swoim pedalboardzie

2023-10-19
Wzmacniacze gitarowe Stomp-Head - sprzęt, który zmieścisz na swoim pedalboardzie

Czym jest wzmacniacz gitarowy Stomp-Head?

Stomp-Head to rewolucyjne urządzenie, które zapewnia gitarzystom ogromną moc wzmacniacza gitarowego w kompaktowej formie. Zintegrowane kanały CLEAN, CRUNCH i LEAD oraz możliwość symulacji kolumny sprawiają, że te wzmacniacze to wszechstronne narzędzia do tworzenia różnorodnych brzmień. Dzięki eliminacji zbędnych kabli i zewnętrznych kontrolerów, Stomp-Head pozwala na szybkie i wygodne przełączanie między brzmieniami, co jest szczególnie przydatne na scenie. To mobilne i efektywne rozwiązanie, które zmienia sposób, w jaki gitarzyści korzystają ze wzmacniaczy, redukując komplikacje i usprawniając zarówno ustawienia, jak i transport sprzętu. Stomp-Head to nowa era w świecie wzmacniaczy gitarowych, która pozwala na osiągnięcie doskonałego brzmienia bez zbędnego zachodu i tracenia czasu.

Gitarowy wzmacniacz lampowy Stomp-Head 2 Classic 60Watt

Stomp-Head 2 Classic to kompaktowy wzmacniacz gitarowy o mocy 60W, zdolny działać jako preamp, standardowy head lub być zamontowany w pedalboardzie obok innych efektów. Z dwoma kanałami - CLEAN i LEAD - oraz precyzyjnymi kontrolami, pozwala na swobodne kształtowanie brzmienia. Dodatkowo, dzięki wyjściu liniowemu z symulacją kolumny głośnikowej, zapewnia wszechstronność podczas podłączania do miksera czy wzmacniacza mocy. To mobilne, profesjonalne rozwiązanie dla gitarzystów oczekujących wyjątkowego dźwięku.

Wzmacniacz gitarowy Stomp-Head 2 Classic 60W Taurus Amplification

Gitarowy Wzmacniacz Stomp-Head 2 High Gain 60Watt

Stomp-Head 2 High Gain to potężny, w pełni analogowy wzmacniacz gitarowy o mocy 60W, skonstruowany z myślą o mobilności i wszechstronności. Dzięki kompaktowej budowie, idealnie wpasowuje się w pedalboard gitarzysty, umożliwiając łatwe przenoszenie wraz z pozostałymi efektami. To uniwersalne urządzenie może pełnić rolę zarówno preampa, jak i tradycyjnego heada, co dodatkowo zwiększa jego funkcjonalność.

Wersja Stomp-Head 2 High Gain oferuje dwie charakterystyki dźwięku na kanale CLEAN, zapewniając różnorodność brzmień Crunch. Kontrola parametrów na kanale LEAD, takich jak DRIVE, BASS, MIDDLE, TREBLE i VOLUME, umożliwia dokładne dopasowanie brzmienia. Dodatkowo, obecność wyjścia liniowego z symulacją kolumny głośnikowej pozwala na podłączenie wzmacniacza do miksera lub wzmacniacza mocy, uzyskując brzmienie zbliżone do kolumny gitarowej z głośnikami Celestion Vintage-30.

Wzmacniacz gitarowy Stomp Head 2 High Gain Taurus Amplification

Gitarowy Wzmacniacz Stomp-Head 3 Classic 60Watt

Stomp-Head 3 Classic to rewolucyjny wzmacniacz gitarowy o mocy 60W, łączący kompaktowe rozmiary z wyjątkową wszechstronnością. Jako pełni analogowe urządzenie, doskonale sprawdza się jako preamp gitarowy oraz tradycyjny head, idealny do montażu w pedalboardzie obok efektów. Wyposażony w dwa tryby mocy wyjściowej - STAGE i STUDIO - umożliwia dostosowanie brzmienia do różnych sytuacji, od prób po koncerty na dużych scenach.

Wersja Stomp-Head 3 Classic oferuje aż trzy rodzaje brzmień na kanale CLEAN: CLEAN, CRUNCH i DRIVE, pozwalając na eksplorację różnorodnych dźwięków. Dodatkowo, dostępne wyjście słuchawkowe i wejście AUX rozszerzają funkcjonalność tego wszechstronnego wzmacniacza.

Wzmacniacz gitarowy Stomp-Head 3 Classic Taurus Amp

Gitarowy Wzmacniacz Stomp-Head 3 SH3 High Gain 60Watt

Stomp-Head 3 SH3 High Gain 60W to kompaktowy potwór mocy gitarowej. Wyposażony w dwie tryby mocy wyjściowej (STAGE i STUDIO), ten lekki i mały wzmacniacz oferuje pełnię możliwości, niezależnie od tego, czy jest używany jako preamp gitarowy, head czy zainstalowany w pedalboardzie. Jego wszechstronność wzbogacona jest o wyjście słuchawkowe i wejście AUX, które poszerzają spektrum eksperymentów z brzmieniem.

Stomp-Head 3 High Gain otwiera przed gitarzystami nowy świat dźwięków, oferując aż trzy różne rodzaje brzmień na kanale CLEAN - CLEAN, CRUNCH i DRIVE. To idealne narzędzie zarówno dla entuzjastów tradycyjnego gitarowego brzmienia, jak i dla tych, którzy poszukują wyzwań dźwiękowych. Dodatkowo, szeregowa pętla efektów i funkcja Input GAIN (+6dB) pozwalają na jeszcze większą swobodę w manipulacji dźwiękiem.

Wzmacniacz gitarowy StompHead 3 High Gain taurus

Wzmacniacz gitarowy Taurus SH1VT 90W 

Wzmacniacz gitarowy SH1VT o mocy 90W z lampą 12AX7 / ECC83 to małe, ale potężne urządzenie, które zachwyca wyjątkowym brzmieniem vintage. Przeznaczony zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych muzyków, oferuje niepowtarzalne walory dźwiękowe. To ultralekki i trwały wzmacniacz, który zdumiewa swoją kompaktową konstrukcją, stając się najmniejszym w swojej klasie. Wyposażony w lampę 12AX7 / ECC83, dostarcza plastyczne brzmienie z miękką kompresją i wyraźnym sustainem, charakterystycznymi dla dźwięku vintage.

Może pełnić rolę preampu gitarowego nawet bez podłączonej kolumny głośnikowej. Dzięki wyjściu liniowemu z symulacją kolumny głośnikowej, pozwala na podłączenie do miksera lub wzmacniacza mocy, uzyskując autentyczne brzmienie kolumny gitarowej. Wzbogacony funkcją boost i możliwością podłączenia pętli efektów, zapewnia dodatkowe opcje kształtowania dźwięku. Funkcja ograniczenia mocy do 40/20W sprawia, że ten niewielki wzmacniacz potrafi doskonale wydobyć idealny dźwięk, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających gitarzystów.

Wzmacniacz gitarowy Taurus SH1VT

Taurus Stomp-Head SH5 CE wzmacniacz gitarowy

Taurus Stomp-Head 5.CE to rewolucyjny wzmacniacz gitarowy, który łączy w sobie potężne brzmienie lampowe z kompaktową konstrukcją. Zawiera trzy niezależne kanały, pozwalając na swobodne eksplorowanie różnych charakterystyk dźwięku - od klasycznych po intensywne brzmienie High-Gain. Każdy kanał oferuje unikalne regulacje, umożliwiające precyzyjne dostosowanie brzmienia do własnych preferencji.

Wzmacniacz Taurus Stomp-Head 5.CE bazuje na zaawansowanej technologii Master Tube Design, co gwarantuje autentyczne brzmienie lampowe, pozbawione cyfrowych symulacji. Jest prosty w obsłudze, a jednocześnie wyposażony we wszystkie niezbędne funkcje. Można go używać w różnych konfiguracjach: jako tradycyjny wzmacniacz z kolumną głośnikową o różnych poziomach mocy (90W, 40W, 20W, 12W) lub jako preamp podłączony bezpośrednio do miksera z wbudowaną symulacją kolumny głośnikowej.

Taurus Stomp-Head SH5 CE wzmacniacz gitarowy

Wzmacniacz gitarowy lampowy 200W Stomp-Head 6.CE Taurus

Wzmacniacz gitarowy lampowy Taurus Stomp-Head 6.CE to połączenie klasycznego brzmienia lampowego z kompaktową formą. Ten model dedykowany jest gitarzystom, którzy cenią sobie tradycyjne wzmacniacze i chcą uzyskać brzmienie dorównujące legendarnym urządzeniom. Dzięki trzem różnym typom brzmienia - CLEAN, CRUNCH i DRIVE - oraz funkcji BOOST zwiększającej sygnał, gitarzysta ma możliwość tworzenia unikalnych dźwięków. Wzmacniacz oferuje dwa oddzielne kanały z niezależną korekcją tonu, co dodatkowo poszerza spektrum dostępnych brzmień.

Stomp-Head 6.CE zapewnia elastyczność użytkowania - może być używany jako standardowy wzmacniacz z kolumną głośnikową o wyborze jednego z czterech poziomów mocy (90W, 40W, 20W, 12W). Może również działać jako preamp podłączony bezpośrednio do miksera i systemu nagłaśniającego, wykorzystując wbudowaną symulację kolumny głośnikowej.

Wzmacniacz gitarowy lampowy 200W Stomp-Head 6.CE Taurus

Wzmacniacz gitarowy 200W Stomp-Head 7.Apogee Taurus

Wzmacniacz gitarowy Taurus Stomp-Head 7.Apogee to kompaktowe urządzenie o mocy 200W, łączące wyjątkowe brzmienie lampowe z nowoczesnymi możliwościami. To analogowa konstrukcja oparta na technologii Master Tube Design, pozbawiona cyfrowych symulacji, co gwarantuje czystość dźwięku. Mimo niewielkich gabarytów, wzmacniacz oferuje potężne brzmienie, idealne dla gitarzystów poszukujących wszechstronności i precyzji w kreowaniu brzmienia.

Wzmacniacz gitarowy Taurus Stomp-Head 7.Apogee oferuje dwa kanały: CLEAN+CRUNCH i LEAD, które można precyzyjnie kontrolować przy użyciu podświetlanych przełączników. Regulacje obejmują m.in. GAIN, BASS, MIDDLE, TREBLE, PRESENCE i VOLUME. Dodatkowe funkcje, takie jak REVERB, NOISE GATE czy MUTE, pozwalają na jeszcze lepsze dostosowanie dźwięku do własnych preferencji.

Wzmacniacz gitarowy 200W Stomp-Head 7.Apogee Taurus

Wzmacniacz gitarowy Stomp-Head 8.Qube Taurus 130W

Stomp-Head 8.Qube to ultralekki wzmacniacz gitarowy o mocy 130W oparty na technologii Master Tube Design, zapewniającej charakterystyczne brzmienie lampowe. Ten kompaktowy wzmacniacz oferuje znakomity sustain i kompresję lampową, które są kluczowe dla gitarzystów poszukujących wyrazistego i kontrolowanego brzmienia. Wyposażony w moduł analogowy z zaawansowanym symulatorem kolumn głośnikowych, umożliwia podłączenie do różnych rodzajów kolumn, w tym kolumn gitarowych i szerokopasmowych, nadając grze nowe możliwości wyrazu.

Wzmacniacz gitarowy Stomp-Head 8.Qube to idealne rozwiązanie dla gitarzystów poszukujących potężnego dźwięku lampowego w kompaktowym i lekkim urządzeniu. Oferuje 2 poziomy mocy: 50W i 25W, co sprawia, że można dostosować głośność do różnych sytuacji. Dodatkowe funkcje, takie jak REVERB, BOOST, wejście AUX, wyjście słuchawkowe i BLUETOOTH, umożliwiają jeszcze większą swobodę w korzystaniu z tego wzmacniacza. To wszechstronny i zaawansowany technologicznie produkt, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających muzyków.

Wzmacniacz gitarowy Stomp-Head 8.Qube Taurus 130W

Wzmacniacz gitarowy 130W Stomp-Head 8.Qlone Taurus 130W

Wzmacniacz gitarowy Stomp-Head 8.Qlone od Taurus to kompaktowe urządzenie o mocy 130W, zapewniające potężny dźwięk dla gitarzystów. Wyposażony w funkcje takie jak DRIVE, BOOST, REVERB i SPEAKER CABINET SIMULATOR, oferuje szeroki zakres możliwości brzmieniowych. Pomimo braku lamp, wzmacniacz zachowuje doskonałe brzmienie charakterystyczne dla wzmacniaczy lampowych, dzięki zastosowanym układom MASSIVE i BOOST.

To wyjątkowy model, pozwalający na podłączenie zarówno kolumny gitarowej, jak i szerokopasmowej, poszerzając zastosowania wzmacniacza. Może pełnić funkcję klasycznego wzmacniacza z kolumną głośnikową lub preampa podłączonego do miksera i systemu nagłaśniającego, korzystając z wbudowanej symulacji kolumny głośnikowej. Alternatywnie, może być używany z kolumną szerokopasmową, zapewniając naturalne brzmienie podkładu muzycznego z charakterystyką kolumny gitarowej.

Wzmacniacz gitarowy 130W Stomp-Head 8.Qlone Taurus 130W

Wzmacniacz gitarowy 130W Stomp-Head 8.Clean Taurus

Wzmacniacz gitarowy Stomp-Head 8.Clean marki Taurus to kompaktowe urządzenie o mocy 130W, charakteryzujące się transparentnym brzmieniem. Jest stworzony z myślą o gitarzystach, którzy pragną zachować autentyczność brzmienia swojego instrumentu. Wzmacniacz ten nie narzuca swojego charakteru, umożliwiając swobodną korektę dźwięku przy użyciu różnych efektów.

Model SH-8.Clean wyróżnia się możliwością podłączenia zarówno kolumny gitarowej, jak i szerokopasmowej, co czyni go wszechstronnym narzędziem muzycznym. Może funkcjonować jako klasyczny wzmacniacz z kolumną głośnikową lub preamp podłączony bezpośrednio do miksera i systemu nagłaśniającego, wykorzystując wbudowaną symulację kolumny głośnikowej.

Wzmacniacz Stomp-Head 8.Clean cechuje się prostotą obsługi, kompaktowymi rozmiarami oraz doskonałym brzmieniem charakterystycznym dla wzmacniaczy lampowych. Jego moc efektywna wynosi 130W, oferując realną głośność porównywalną z lampowym wzmacniaczem 50W. To idealne rozwiązanie dla gitarzystów poszukujących kompaktowego, lekkiego i wysokiej jakości wzmacniacza.

Wzmacniacz gitarowy 130W Stomp-Head 8.Clean Taurus

Historia marki Taurus Amplification

Chciałbyś dowiedzieć się więcej o firmie Taurus Amp, poznać jej historię i idee, którymi kierowano się przy produkcji pierwszego Stomp-Head'a? Wszystkiego dowiesz się we wpisie: "Taurus Amplification, czyli sprzęt gitarowy robiony w Polsce".

Szukasz wszystkich produktów od Taurus Amp? Zobacz naszą ofertę!

Źródło:

taurusamps.pl

Pokaż więcej wpisów z Październik 2023

Polecane

Taurus Stomp-Head SH5 CE White wzmacniacz gitarowy

Taurus Stomp-Head SH5 CE White wzmacniacz gitarowy

2 749,00 zł brutto/1sztNajniższa cena z 30 dni przed obniżką 2 999,00 zł/1sztCena regularna 2 999,00 zł brutto/1szt
Gitarowy Wzmacniacz Stomp-Head 3 Classic 60Watt

Gitarowy Wzmacniacz Stomp-Head 3 Classic 60Watt

1 399,00 zł brutto/1sztNajniższa cena z 30 dni przed obniżką 1 999,00 zł/1sztCena regularna 1 999,00 zł brutto/1szt
Wzmacniacz gitarowy 90W lampa 12AX7 / ECC83

Wzmacniacz gitarowy 90W lampa 12AX7 / ECC83

999,00 zł brutto/1sztNajniższa cena z 30 dni przed obniżką 1 299,00 zł/1sztCena regularna 1 699,00 zł brutto/1szt
Gitarowy Wzmacniacz Stomp-Head 3 SH3 High Gain 60Watt

Gitarowy Wzmacniacz Stomp-Head 3 SH3 High Gain 60Watt

1 999,00 zł brutto/1sztNajniższa cena z 30 dni przed obniżką 1 999,00 zł/1sztCena regularna 2 595,00 zł brutto/1szt
Gitarowy Wzmacniacz lampowy Stomp-Head 2 Classic 60Watt

Gitarowy Wzmacniacz lampowy Stomp-Head 2 Classic 60Watt

1 530,00 zł brutto/1sztNajniższa cena z 30 dni przed obniżką 1 915,00 zł/1sztCena regularna 1 915,00 zł brutto/1szt
Taurus Stomp-Head SH5 CE Silver wzmacniacz gitarowy

Taurus Stomp-Head SH5 CE Silver wzmacniacz gitarowy

1 999,00 zł brutto/1sztNajniższa cena z 30 dni przed obniżką 2 549,00 zł/1sztCena regularna 2 549,00 zł brutto/1szt
Wzmacniacz gitarowy Stomp-Head 8.Qube Taurus 130W

Wzmacniacz gitarowy Stomp-Head 8.Qube Taurus 130W

2 999,00 zł brutto/1sztNajniższa cena z 30 dni przed obniżką 3 220,00 zł/1sztCena regularna 3 220,00 zł brutto/1szt
Wzmacniacz gitarowy 130W Stomp-Head 8.Qlone Taurus 130W

Wzmacniacz gitarowy 130W Stomp-Head 8.Qlone Taurus 130W

1 999,00 zł brutto/1sztNajniższa cena z 30 dni przed obniżką 2 390,00 zł/1sztCena regularna 2 390,00 zł brutto/1szt
Wzmacniacz gitarowy 200W Stomp-Head 7.Apogee Taurus

Wzmacniacz gitarowy 200W Stomp-Head 7.Apogee Taurus

3 489,00 zł brutto/1sztNajniższa cena z 30 dni przed obniżką 4 100,00 zł/1sztCena regularna 4 100,00 zł brutto/1szt
Wzmacniacz gitarowy lampowy 200W Stomp-Head 6.CE Taurus

Wzmacniacz gitarowy lampowy 200W Stomp-Head 6.CE Taurus

2 549,00 zł brutto/1sztNajniższa cena z 30 dni przed obniżką 2 990,00 zł/1sztCena regularna 2 990,00 zł brutto/1szt
Zaufane Opinie IdoSell
4.95 / 5.00 718 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-24
Super. Specjalne podziękowania dla p. Krzysztofa , który po krótkim wywiadzie ze mną dobrał mi idealnie model gitary. Świetny fachowiec.
2024-05-20
Ukulele super! Pani z obsługi bardzo miła!
pixel