Darmowa dostawa od 199,00 zł

Inne

( ilość produktów: 42 )

"Zrozumieć język muzyki - teoria improwizacji" to książka autorstwa Adama Fulary, polskiego gitarzysty i pedagoga muzycznego, która skupia się na teorii improwizacji muzycznej. Książka ta jest doskonałym źródłem wiedzy dla każdego muzyka, niezależnie od instrumentu, którym się posługuje.


Książka rozwija temat teorii improwizacji muzycznej, co pozwala na zrozumienie podstaw i zaawansowanych technik tworzenia muzyki w czasie rzeczywistym.


Autor omawia różne skale muzyczne oraz akordy, które są podstawą improwizacji. Wyjaśnia, jak je używać w kontekście harmonii i melodyki.


Książka zawiera transkrypcje różnych solówek, co pozwala na zrozumienie podejścia znakomitych muzyków do improwizacji.


Adam Fulara skupia się również na rozwijaniu kreatywności w improwizacji i zachęca do eksperymentowania z różnymi technikami.


"Zrozumieć język muzyki - teoria improwizacji" to kompleksowe źródło wiedzy, które pozwala na poszerzenie umiejętności improwizacyjnych oraz lepsze zrozumienie procesu tworzenia muzyki w czasie rzeczywistym. Jest to wartościowy przewodnik dla muzyków, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności w dziedzinie improwizacji i odkryć nowe możliwości twórcze w świecie muzyki.

Zaufane Opinie IdoSell
4.95 / 5.00 706 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-14
Z transakcji jestem bardzo zadowolony! Przesyłka trafiła do paczkomatu e bardzo krótkim czasie. Polecam dostawcę!!!
2024-05-10
Szybko i sprawnie. Polecam.
pixel