Darmowa dostawa od 199,00 zł

Nietypowe gitary elektroakustyczne Lava Music z dotykowym ekranem

2024-03-27
Nietypowe gitary elektroakustyczne Lava Music z dotykowym ekranem

Smart gitary elektroakustyczne od Lava Music

Firma Lava Music, założona w 2013 roku przez Lu Zitiana, od samego początku dążyła do rewolucji w świecie gitar. Ich pierwsza oferta, Lava Guitar, debiutowała na rynku w 2015 roku, prezentując się jako odważna innowacja. Jednak to w 2017 roku firma wstrząsnęła branżą, wprowadzając na rynek Lava Me – pierwszą gitarę typu unibody wykonaną z włókna węglowego, co zaowocowało uzyskaniem prestiżowej nagrody od Stowarzyszenia Projektantów Przemysłowych Ameryki.

Kolejne lata przynosiły kolejne sukcesy, w tym udoskonalone modele takie jak Lava Me 2 w 2018 roku oraz wprowadzenie nowych linii, jak Lava Me Pro i Lava U w 2019 roku. Jednak prawdziwy przełom nastąpił w grudniu 2021 roku, gdy firma zaskoczyła rynek inteligentną gitarą Lava Me 3, wyposażoną w zaawansowane technologie, które zmieniają sposób, w jaki tworzona jest muzyka. Ta nowoczesna interpretacja gitary została entuzjastycznie przyjęta przez krytyków, przynosząc firmie kolejne uznanie i potwierdzając jej pozycję jako pioniera innowacji w branży muzycznej.

Turystyczna gitara elektroakustyczna odporna na warunki atmosferyczne - Blue Lava Touch

Gitara elektroakustyczna Blue Lava Touch to rewolucyjny instrument, który łączy w sobie najnowsze technologie z troską o środowisko naturalne. Wykorzystując innowacyjny materiał, ta inteligentna gitara nie tylko zapewnia doskonałe brzmienie, ale także przyczynia się do ochrony przyrody poprzez zastosowanie alternatywnych surowców. Dzięki integracji wielodotykowego wyświetlacza i zaawansowanego systemu HILAVA, Blue Lava Touch oferuje nieograniczone możliwości tworzenia muzyki.

Gitara elektroakustyczna BLUE LAVA Touch Sail White

Gitara elektroakustyczna BLUE LAVA Touch Sail White

Inteligentna gitara z dotykowym ekranem i bogatą pętlą efektów.

Kup teraz

Gitara elektroakustyczna nie z drewna, czy to możliwe?

Materiał Blue Lava, użyty do budowy tej gitary, nie tylko przyczynia się do doskonałego brzmienia, ale również stanowi wyraz zrównoważonego podejścia do produkcji. Zamiast tradycyjnego drewna, Blue Lava to laminat HPL, który dostosowuje się do zmieniających się warunków atmosferycznych, jest lekki, wytrzymały i łatwy w utrzymaniu. Dodatkowo, innowacyjny proces produkcyjny firmy obejmuje nowoczesny zakład, który został zaprojektowany z myślą o minimalizacji wpływu na środowisko.

Wbudowany wielodotykowy wyświetlacz o przekątnej 3,5 cala umożliwia łatwą interakcję z zaawansowanymi funkcjami gitarowymi i aplikacjami. System HILAVA, działający w tandemie z ekranem dotykowym, dostarcza intuicyjnych aplikacji, takich jak tuner, metronom, efekty dźwiękowe i wiele innych. Dzięki połączeniu Wi-Fi i Bluetooth, użytkownicy mogą korzystać z stałych aktualizacji, synchronizować swoje urządzenia oraz udostępniać swoje osiągnięcia z przyjaciółmi.

Looper, Groove, Big Ben czy Black Hole - wszystko w jednej gitarze

Niepowtarzalne efekty dźwiękowe, takie jak Big Ben czy Black Hole, dostępne są zaledwie jednym dotknięciem ekranu, umożliwiając gitarzystom eksperymentowanie i tworzenie unikalnych brzmień. Funkcje pętli i groovów pozwalają na spontaniczną improwizację oraz tworzenie wielowarstwowych kompozycji w różnych gatunkach muzycznych. Natomiast aplikacja Tempo ułatwia doskonalenie rytmu poprzez wybór spośród różnych sygnatur czasowych i dźwięków kliknięć.

Dzięki wbudowanej aplikacji Recorder, użytkownicy mogą łatwo uchwycić swoje pomysły muzyczne przed ich ulotnością, filtrując hałas otoczenia i rejestrując czysty dźwięk gry. Wszystkie te funkcje są zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić gitarzystom nie tylko doskonałe brzmienie, ale także nieskończone możliwości eksploracji i twórczego wyrazu.

Gitara elektroakustyczna z wbudowanym tunerem - Blue Lava Touch

 • Materiał Blue Lava: Unikalny materiał, który nie tylko zapewnia doskonałe brzmienie, ale także dba o środowisko naturalne poprzez zastosowanie zamiennika dla tradycyjnego drewna.
 • Wielodotykowy wyświetlacz: 3,5-calowy ekran umożliwia interakcję z zaawansowanymi funkcjami gitarowymi i aplikacjami.
 • System HILAVA: Intuicyjny system wbudowany w gitarę, który wzbogaca sposób ćwiczenia, grania i tworzenia muzyki poprzez natychmiastową reakcję na gesty użytkownika.
 • Połączenie Wi-Fi i Bluetooth: Zapewnia łatwą łączność z innymi urządzeniami oraz dostęp do aktualizacji i synchronizacji.
 • Wbudowane aplikacje: Tuner, metronom, efekty dźwiękowe i wiele innych, dostępne zaledwie jednym dotknięciem ekranu.
 • Efekty dźwiękowe: Odkryj unikalne efekty, takie jak Big Ben czy Rain Forest, które dodają magicznej atmosfery Twojej grze.
 • Pętle i Grooves: Funkcje overdubbingu i wbudowane groovy umożliwiają tworzenie wielowarstwowych kompozycji w różnych gatunkach muzycznych.
 • Aplikacja Tempo: Ustaw BPM i wybierz dźwięki kliknięć, aby doskonalić swój rytm w różnych sygnaturach czasowych.
 • Aplikacja Recorder: Złap swoje pomysły przed ich ulotnością, filtrując hałas otoczenia i rejestrując czysty dźwięk gry.
 • Struktura Blue Lava: Konstrukcja 4-MASS w kolorze Blue Lava wzmacnia wibracje gitary, zapewniając pełne i zrównoważone brzmienie.
 • Zrównoważony proces produkcji: Firma zadbała nie tylko o innowacyjny design, ale również o ekologiczność produkcji, stosując materiały zastępcze i minimalizując odpady przemysłowe.
 • Trenuj sam: Przejścia akordów, Trening słuchu, Trening skal, Strumming, Single Note
 • Czujnik przetwornika i mikrofon
 • Automatyczna synchronizacja nagrań
 • Gitara nie jest drewniana, HPL dostosowuje się do zmian temperatury od -20°C do 50°C i wilgotności od 10% do 90%.
 • Wbudowane głośniki – gitara bez podłączenia do zewnętrznej kolumny odtworzy zagrane dźwięki
Gitara elektroakustyczna LAVA MUSIC Blue Lava Touch Ice blue

Inteligentna gitara elektroakustyczna LAVA MUSIC Blue Lava Touch Ice blue

Świetna gitara podróżna odporna na warunki atmosferyczne.

Kup teraz

Gitara elektroakustyczna z wbudowanymi efektami gitarowymi  - Lava ME 3

LAVA ME 3 to nowoczesna gitara elektroakustyczna, która łączy w sobie zaawansowane technologie z wysoką jakością dźwięku, zapewniając użytkownikowi niezrównane możliwości eksploracji i tworzenia muzyki.

Gitara została wyposażona w lekki interfejs HILAVA OS, który umożliwia interakcję bez konieczności połączenia z siecią komórkową. Dzięki obsłudze Wi-Fi i Bluetooth, oraz wbudowanym aplikacjom takim jak tuner, metronom i dyktafon, wszystkie niezbędne narzędzia znajdują się w jednym miejscu, co eliminuje potrzebę korzystania z wielu urządzeń i gwarantuje wygodę podczas grania.

Wbudowany 3,5-calowy ekran dotykowy doskonale integruje się z gitarą, umożliwiając łatwy dostęp do wszystkich funkcji. Tuner, metronom, dyktafon - wszystkie te narzędzia są dostępne na wyciągnięcie ręki, co pozwala użytkownikowi skupić się na muzyce, bez względu na otoczenie.

Dzięki dziesiątkom zaawansowanych algorytmów i technologii FreeBoost 2.0, LAVA ME 3 oferuje bogaty wybór efektów dźwiękowych, które mogą być aplikowane bez konieczności korzystania z dodatkowych wzmacniaczy czy pedałów. Dynamicznie animowane okładki wzbogacają doświadczenie muzyczne, a użytkownik może wybierać spośród wielu efektów, dostosowując je do swoich preferencji.

Dzięki wbudowanej technologii wykrywania dźwięku, aplikacja Practice analizuje dokładność i stabilność gry, dostarczając użytkownikowi odpowiednich wskazówek do poprawy. Zróżnicowane tryby treningowe, takie jak Chord Transition, Strumming czy Ear Training, pozwalają rozwijać umiejętności gitarowe w sposób skuteczny i efektywny.

LAVA ME 3 umożliwia bezprzewodowe ładowanie oraz oferuje długą żywotność baterii, co zapewnia użytkownikowi wygodę i niezawodność podczas grania. Port ładowania USB-C oraz pojemność baterii 8000 mAh sprawiają, że gitara jest gotowa do długich sesji muzycznych.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów, takich jak struktura plastra miodu i włókno węglowe AirSonic 2, LAVA ME 3 oferuje doskonałe brzmienie, zwiększony bas, dłuższy sustain i większą odporność na wstrząsy. Konstrukcja ta sprawia, że gitara jest nie tylko solidna, ale także lekka i łatwa w obsłudze.

LAVA ME 3 to nie tylko smart gitara - to towarzysz muzycznej przygody, który inspiruje do tworzenia i eksperymentowania w nieskończonych przestrzeniach dźwięku. Dzięki zaawansowanym technologiom i wysokiej jakości brzmieniu, ta gitara staje się nieodłącznym elementem dla każdego muzyka, niezależnie od jego umiejętności czy preferencji muzycznych.

Gitara elektroakustyczna LAVA ME 3 36'' Space Grey Space Bag

Gitara elektroakustyczna LAVA ME 3 36'' Space Grey Space Bag

Zaawansowana technologia i doskonałe brzmienie.

Kup teraz

Główne cechy Lava Me 3

 • Inteligentny system operacyjny HILAVA OS: zapewnia interaktywne i intuicyjne doświadczenie użytkownika, umożliwiając optymalne wykorzystanie funkcji gitary.
 • Wielodotykowy wyświetlacz 3,5-calowy: doskonale integruje się z gitarą, umożliwiając łatwy dostęp do różnorodnych funkcji i aplikacji podczas grania.
 • Wysokiej jakości efekty dźwiękowe: oferują użytkownikowi bogaty wybór dynamicznych efektów, dodając głębi i charakteru jego grze.
 • Aplikacja Practice: dostarcza precyzyjnych informacji zwrotnych i skutecznych wskazówek do doskonalenia umiejętności gitarowych w czasie rzeczywistym.
 • Bezprzewodowa funkcjonalność: umożliwia swobodne ładowanie oraz długą żywotność baterii, zapewniając nieprzerwane i wygodne granie.
 • Innowacyjna konstrukcja: oparta na zaawansowanych materiałach, takich jak struktura plastra miodu i włókno węglowe, zapewnia doskonałe brzmienie, wytrzymałość i lekkość instrumentu.
 • Wbudowany tuner, metronom, dyktafon.
 • Rozwijaj każdą umiejętność: Chord Transition, Strumming, Scale Training, Ear Training, Single Note.
 • Informacje zwrotne w czasie rzeczywistym.
 • Przesyłaj gotowe utwory natychmiast do mediów społecznościowych.
 • 20% głębszy bas
 • 30% dłuższy sustain
 • 30% bardziej odporne na wstrząsy niż poprzednia generacja
 • Zoptymalizowana żywotność baterii
 • Port ładowania USB-C
 • Pojemność 8000 mAh
 • Punkty styku dostosowane do stacji dokującej Space Charging Dock
 • Gitara nie jest drewniana

Inteligentna gitara elektroakustyczna Lava Music - podsumowanie

Lava Music to marka, która rewolucjonizuje świat gitary, oferując innowacyjne modele, które przynoszą świeże spojrzenie na tradycyjne instrumenty. Ich najnowsze modele, Blue Lava Touch i Lava Me 3, wyróżniają się nie tylko swoim wyjątkowym designem, ale także zaawansowaną technologią wykorzystywaną w ich konstrukcji. Co sprawia, że są one tak wyjątkowe? Otóż, te gitary smart nie są wykonane z tradycyjnego drewna, ale z materiałów takich jak włókno węglowe i technologia 4-MASS, co sprawia, że są one nie tylko niezwykle odporne, ale także przynoszą doskonałą jakość dźwięku.

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym, Blue Lava Touch i Lava Me 3 są idealnymi instrumentami zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych muzyków. Ich zaawansowane funkcje, takie jak system operacyjny HILAVA OS, obsługa Wi-Fi i Bluetooth, oraz bogaty zestaw narzędzi muzycznych, sprawiają, że są one doskonałym narzędziem do nauki, tworzenia muzyki oraz improwizacji.

Jeśli szukasz gitary, która nie tylko zapewni doskonałą jakość dźwięku, ale także będzie odporna i innowacyjna, to Blue Lava Touch i Lava Me 3 są idealnym wyborem. Nie wahaj się, dołącz do rewolucji w świecie gitary i sięgnij po jedną z tych wyjątkowych instrumentów już dziś!

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2024

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.95 / 5.00 659 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-15
Polecam tę firmę :)
2024-04-13
Szybko, prosto, tanio.
pixel