Darmowa dostawa od 199,00 zł

Jazzboy Records

( ilość produktów: 1 )

Jazzboy Records to polska wytwórnia płytowa, która została założona w 2005 roku w Warszawie przez trójkę byłych pracowników BMG Poland. Od samego początku firma koncentruje się na produkcji i promocji ambitnej muzyki popularnej, muzyki filmowej oraz autorskiej muzyki alternatywnej. Oprócz tego, w wytwórni Jazzboy Records tworzone są także reklamy, co świadczy o różnorodności działalności oraz wszechstronności marki.

Wśród artystów współpracujących z Jazzboy Records znajdują się utalentowani muzycy, których działalność artystyczna reprezentuje różnorodne gatunki muzyczne oraz różnorodne style. Wśród podopiecznych wytwórni można znaleźć takie znakomite talenty jak Ania Dąbrowska, Daria ze Śląska, Karolina Kozak, Kaśka Sochacka, Kortez, Max Fiszer, Straight Jack Cat czy Sonbird. To właśnie ci artyści stanowią twarz Jazzboy Records i przyczyniają się do kreowania jej unikalnego wizerunku oraz specyficznego brzmienia.

Jazzboy Records nie tylko wspiera swoich artystów w procesie tworzenia i promocji muzyki, ale również stara się promować różnorodność i oryginalność w świecie muzycznym. Dzięki zaangażowaniu w ambitne projekty muzyczne oraz współpracy z utalentowanymi muzykami, Jazzboy Records odgrywa istotną rolę w kształtowaniu kulturalnej sceny muzycznej w Polsce, inspirując zarówno artystów, jak i słuchaczy do odkrywania nowych brzmień i doświadczeń muzycznych.

Zaufane Opinie IdoSell
4.95 / 5.00 659 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-15
Bardzo szybka obsługa zamówienia :)
2024-04-07
Wszystko sprawnie
pixel