Darmowa dostawa od 199,00 zł

IK Multimedia

( ilość produktów: 5 )

IK Multimedia, z siedzibą w malowniczym Modenie we Włoszech, to firma, która zrodziła się z pasji do innowacji i głębokiego dziedzictwa kulturowego. Założona w 1996 roku przez dwoje włoskich inżynierów, IK Multimedia od początku miała na celu zrewolucjonizowanie branży muzycznej. Modena, miasto znane jako stolica sportów motorowych i kulinarnych skarbów, w tym octu balsamicznego, stało się także kołyską dla jednej z najbardziej innowacyjnych firm muzycznych świata. Wyzwanie, z którym przyszło się zmierzyć założycielom, polegało na stworzeniu cyfrowych emulacji klasycznego sprzętu analogowego, co było wówczas rewolucyjnym pomysłem.

W odpowiedzi na pytanie, czy możliwe jest uzyskanie dźwięku tradycyjnych urządzeń analogowych za pomocą komputerów, IK Multimedia zainicjowała rozwój technologii, które pozwoliłyby na dokładną emulację obwodów elektronicznych za pomocą algorytmów DSP. Pierwszym wielkim sukcesem firmy było stworzenie cyfrowej emulacji zabytkowej konsoli Abbey Road, która zapoczątkowała długą historię innowacji. IK Multimedia stała się pionierem w produkcji oprogramowania i sprzętu, który umożliwia muzykom i producentom muzycznym tworzenie, nagrywanie i produkowanie muzyki na wysokim poziomie przy użyciu jedynie komputera.

Podstawą filozofii IK Multimedia jest idea, że każdy muzyk, niezależnie od zasobów finansowych, powinien mieć dostęp do najlepszych narzędzi muzycznych. Firma koncentruje się na tworzeniu produktów, które są jednocześnie inspirujące, proste w obsłudze i przystępne cenowo. Od oprogramowania po interfejsy audio i kontrolery MIDI, IK Multimedia stara się odtworzyć klasyczne, legendarne brzmienia w nowoczesnym, cyfrowym formacie, czyniąc je dostępnymi dla szerokiego grona użytkowników na całym świecie.

Dzięki swoim innowacjom IK Multimedia zyskała uznanie w branży muzycznej, umożliwiając muzykom na całym świecie wyrażanie swojej kreatywności i osiąganie profesjonalnych rezultatów. Firma kontynuuje badania i rozwój nowych technologii, aby dalej przekraczać granice tego, co możliwe w cyfrowej produkcji muzycznej. Z zaangażowaniem w jakość i innowacyjność, IK Multimedia pozostaje na czele cyfrowej rewolucji w muzyce, inspirując i umożliwiając twórczą ekspresję na niezliczone sposoby.

Zaufane Opinie IdoSell
4.95 / 5.00 707 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-23
Wszystko ok
2024-05-11
Zadowolony jestem
pixel