Darmowa dostawa od 199,00 zł

Cordial

( ilość produktów: 5 )

Firma CORDIAL, założona na początku lat 90-tych jako oddział firmy Hermann Adam w Dachau koło Monachium, zyskała uznanie dzięki zobowiązaniu do pierwszorzędnego standardu jakości i niezawodności. To zobowiązanie, wpisane do rejestru rodzinnego CORDIAL, kieruje rozwojem produktów i zarządzaniem jakością od samego początku istnienia firmy.

Od 1995 roku CORDIAL jest niezależnym przedsiębiorstwem, specjalizującym się w dostarczaniu gotowych kabli dla klientów MI i branży pro audio. Szerokie portfolio produktów obejmuje kable instrumentalne, kable mikrofonowe, kable głośnikowe, systemy wielożyłowe oraz adaptery do DMX, MIDI i cyfrowych kabli audio. Firma nie tylko śledzi najnowsze trendy, ale często wyznacza nowe standardy innowacyjności.

CORDIAL nie tylko zajmuje ważne miejsce wśród czołowych producentów w swoim segmencie, ale jest również uznawany za prekursora w dziedzinie dystrybucji sygnału audio i wideo. Trzy kluczowe parametry definiujące CORDIAL to niezmiennie wysoka jakość kabli, niezawodne dostawy produktów oraz elastyczne możliwości dostaw, co w połączeniu z udowodnioną wiarygodnością w relacjach z klientami czyni z "uczciwości" nie tylko hasło, ale integralną politykę handlową firmy.

CORDIAL poszerzył swoją działalność za granicą, posiadając obecnie zakłady produkcyjne w Niemczech, Europie i Chinach, co zapewnia niezawodny i stabilny łańcuch dostaw. Produkty CORDIAL, z uwagi na ich wyjątkową jakość i trwałość, cieszą się uznaniem na całym świecie, będąc docenianymi przez klientów na światowym rynku.

Zaufane Opinie IdoSell
4.95 / 5.00 675 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-23
Szybka realizacja zamówienia i wysyłka
2024-04-19
Polecam
pixel