Darmowa dostawa od 199,00 zł
2024-05-15

Cavatina Guitar Festival Bielsko-Biała Cavatina Hall

Festiwal Cavatina Guitar Festival w Bielsko-Białej to wyjątkowe wydarzenie muzyczne, które odbędzie się w Cavatina Hall w dniach 15-19 maja 2024 roku. Festiwal ten skupia się na promowaniu muzyki gitarowej w różnych stylach, od jazzu przez rocka po muzykę klasyczną i elektroniczną, prezentując talent zarówno międzynarodowych jak i polskich artystów.

W programie festiwalu zaplanowano koncerty wybitnych gitarzystów, takich jak Miles Kane, znany ze swojej energicznej gry na gitarze i indie rockowego brzmienia. Poza nim wystąpi Marcin Patrzałek, młody polski gitarzysta, którego technika łączy w sobie elementy gry klasycznej, fingerstyle oraz perkusyjne. Wśród innych artystów znajdą się także Kinga Głyk, ceniona polska basistka, brytyjski muzyk folkowy Roo Panes oraz Fink, brytyjski artysta znany z dusznej mieszanki bluesa i soul. Inni artyści to: Fink, Zalewski, Roo Panes, Blanco White, Tomek Ziętek, John J Presley, Matteo Mancuso, Jakub Żytecki, Matecki, Skubas, City of The Sun, Bartek Królik, Dawid Tyszkowski, Agata Karczewska, Misia Furtak, Kathia, SBB, Oysterboy, Leski, Izzy and the Black Trees, Jacko Brango, The Saturday Tea, Runforrest, VHS, The Unrest, Niemoc RMX, PKS Trio, Marcelina Słomian, Anna Gacek, Marcin Bąkiewicz, Jarek Szubrycht, Piotr Metz. 

Festiwal oferuje nie tylko koncerty, ale także warsztaty i masterclasses, co daje możliwość bezpośredniego kontaktu z muzykami i nauki pod ich kierunkiem. To doskonała okazja dla miłośników gitary, by zanurzyć się w muzycznym świecie i czerpać inspirację z występów oraz sesji edukacyjnych.

cavatina guitar festival

Zaufane Opinie IdoSell
4.95 / 5.00 707 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-12
Szybko i sprawnie. Towar zgodny z opisem. Polecam
2024-05-11
Zadowolony jestem
pixel