Darmowa dostawa od 199,00 zł

Magic Records

( ilość produktów: 1 )

Magic Records to dynamiczna polska wytwórnia płytowa, która od lat 90. specjalizuje się w wydawnictwach z muzyką pop i dance. Jest uznawana za lidera w tym segmencie na krajowym rynku muzycznym. Założona w 1994 roku przez Jana Kubickiego, wytwórnia od samego początku stawiała na innowacyjność i wysoką jakość swoich produkcji.

Początkowo skupiając się głównie na muzyce dance, techno i elektronicznej, Magic Records szybko zyskała uznanie, wydając płyty takich artystów jak DJ'e TT, DR Marek, czy Exdance. Wraz z rozwojem branży muzycznej, wytwórnia poszerzyła swoje spektrum działalności, wprowadzając do swojego katalogu również artystów popowych, jak Ewa Farna, Margaret czy Honorata Skarbek. Ta wszechstronność sprawia, że Magic Records może sprostać oczekiwaniom różnorodnej publiczności.

Wyjątkową cechą Magic Records jest także wydawanie popularnych kompilacji, takich jak Bravo Hits, Radio Zet, czy Gorąca 20 Radia Eska, które zdobywają uznanie słuchaczy na całym świecie. Ponadto, wytwórnia regularnie wydaje albumy światowej sławy artystów, co przyczynia się do zwiększenia jej prestiżu i wpływów na międzynarodowej scenie muzycznej.

Od momentu założenia do dzisiaj Magic Records kontynuuje swoją misję promowania różnorodnych gatunków muzycznych i talentów artystycznych. Dzięki współpracy z Universal Music Polska, wytwórnia utrzymuje się jako kluczowy gracz na polskim rynku muzycznym, inspirując i bawiąc słuchaczy na całym świecie.

Zaufane Opinie IdoSell
4.95 / 5.00 718 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-24
Polecam
2024-05-20
BARDZO SZYBKO POLECAM.
pixel